Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:50, tors 5 december 2019

Skickades till Kalmar, 4 minuter senare

Belysning ur funktion. Blinkade i ett par dagar och slocknade sedan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?