Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Andreas, 14:53, tors 5 december 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Tredje lyktstolpen uppifrån på sjöbovägen är trasig liksom den längst upp på gatan. Trasiga sedan några veckor. När fixas detta.. ser att många rapporterar in flera trasiga lampor området. Kan vara läge att laga nu då ljus behövs i mörkret!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:48, tors 19 december 2019

  • Åtgärdat och klart 2019-12-17, så vi stänger felanmälan.

    Postat anonymt 07:48, tors 19 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:48, tors 19 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?