Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen på Ingaredsgatan minst 8 lampor ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:43, ons 4 december 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Minst 8 lampor ur funktion på övre delen av Ingaredsgatan. Mycket mörkt!!!!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:53, lör 14 december 2019

  • Felanmälan är nu behandlad. Då det har varit lång leveranstid på nya ljuskällor har åtgärden på plats dröjt. Bytet av ljuskällorna är inplanerad till vecka 51.

    Postat anonymt 10:54, lör 14 december 2019

  • Åtgärdat och klart 2019-12-17, så vi stänger felanmälan.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 07:35, tors 19 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:35, tors 19 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?