Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen fungerar fortfarande inte. Har varit trasig sedan september. Nu är hög tid att detta åtgärdas mvh maria

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Maria Larsson, 16:49, mån 2 december 2019

Skickades till Bollebygd, mindre än en minut senare

Gatubelysningen fungerar fortfarande inte. Här varit trasig sedan september. Nu är det hög tid att detta åtgärdas!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Maria Larsson 16:32, onsdag 1 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?