Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:43, sön 1 december 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Trasig belysning. Anmäler igen pga tidigare felaktig position.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:53, torsdag 2 januari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:53, lördag 1 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?