Tillbaka till samtliga rapporter

Trottoar

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 17:17, tors 28 november 2019

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Så här bred är trottoaren på vissa ställen. Omöjligt att gå med barnen på ett bra sätt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Ginny! Vi kommer att kantskära trottoaren på åkergatan under dagen idag.Har kollat på plats ,problemet är gräs som växt ut på trottoaren. Med vänlig hälsning Thomas

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:53, tis 10 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.