Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 14:43, mån 25 november 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Det har varit en trasig lampa och ett mörkt parti på gångbanan i flera månader, ev längre.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ale El fixar detta vid nästa rondering inom kort.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:22, tis 26 november 2019

  • Detta är nu åtgärdat.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:06, mån 9 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?