Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning.

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Viktoria Fredrixon, 20:32, sön 24 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Trasig lampa på armaturen på Sjöbostigen (belysningsstolpen står nära Sjöbovägen 3)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:43, tors 19 december 2019

  • Åtgärdat och klart 2019-12-17, så vi stänger felanmälan.

    Postat anonymt 07:43, tors 19 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:43, tors 19 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?