Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa som tänds och släcks då och då.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Lena Hult, 22:13, tors 21 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Lampa som släcks och tänds då och då, precis nedanför Friggagatan 7. Blir inbrottsvänligt för oss på friggagatan, samt väldigt mörkt för de som ska till bussen och går på gångbanan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Felanmälan är behandlad och vi försöker åtgärda detta så fort vi kan

    Postat anonymt 12:22, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:22, fre 22 november 2019

  • Ett seriebyte där vi byter alla ljuskällor kommer att ske i området i januari månad. Så vi stänger detta ärende nu.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 14:47, ons 11 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:47, ons 11 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?