Tillbaka till samtliga rapporter

Efter Stockslycke och innan Marydsvägen finns 15 lyktstolpar som ej lyser.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Rebecca Ryberg, 06:52, tis 19 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Efter Stockslycke och innan Marydsvägen fonns 15 st lyktstolpar som ej lyser.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Belysning på boråsvägen väg 180 är Trafikverkets ansvar och vi hänvisar till dem 0771-921921

    Postat anonymt 09:31, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:31, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 09:31, fre 22 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?