Tillbaka till samtliga rapporter

Mörkt

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Per Persson Eckerström, 20:19, ons 6 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Felanmälan är behandlad och vi försöker åtgärda detta så fort vi kan

    Postat anonymt 11:40, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:40, fre 22 november 2019

  • Det var i vart fall inte löst söndagen den 1/12

    Postat av Per Persson Eckerström 23:23, ons 4 december 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Efter en rondering som utfördes under vecka två så ska detta nu fungera.
    Felanmäl gärna igen om det dyker upp mer fel.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 11:11, fredag 10 januari 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:11, fredag 10 januari 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:11, fredag 10 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?