Tillbaka till samtliga rapporter

Utanför Hjalmars väg 27 ( i den kraftiga svängen) fungerar inte en gatlampa.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Malin Persson, 19:37, onsdag 6 november 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Detta har inte fungerat på över 1 månad och bör fixas omgående då det är precis i den kraftiga svängen och just nu är det riktigt mörkt. Här går väldigt många för att ta sig upp i åkebacke så det är egentligen riktigt farligt att passera i detta mörker.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?