Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulelysning lyser ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:01, ons 6 november 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

En stolpe med två lampor mellan svensk fast och blomsterlandet. De blinkar till ibland.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:50, ons 6 november 2019

  • Belysningen hör till Fastighets AB Balder. Ärendet är överfört till dem. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 10:33, tors 7 november 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.