Tillbaka till samtliga rapporter

Gatljus trasigt

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:33, mån 4 november 2019

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:14, tis 3 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.