Tillbaka till samtliga rapporter

Trafik skylt

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 08:59, mån 4 november 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Vägskylt nerkörd i helgen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vägskylten är nu återställd. Tack för din felanmälan.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:36, tis 3 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.