Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa i backen upp mot eklidsvägen/ekstigen

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Magdalena, 18:03, tisdag 5 november 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Tampas i backen eklidsvägen/ekstigen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Enstaka lampor åtgärdas i samband med översyn som sker 4 ggr/år. Näst översyn börjar i december. Vi inväntar återkoppling när det är klart. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:36, onsdag 6 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?