Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar som skymmer trafikmärke+ hål att asfaltera

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 13:51, ons 30 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Buskage som skymmer trafikmärke och går långt ut på vinterstigen. Två hål efter grävarbete i våras att återställa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:43, ons 27 november 2019

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 07:21, måndag 23 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?