Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:55, lördag 26 oktober 2019

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Belysning trasig på stolpe 5277

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din felanmälan, ärendet är vidarebefordrat till driftansvarig. Är det inte flera bortfall på rad eller i utsatt korsning så vidtas ingen åtgärd förrän nästa rondering.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 20:26, lördag 26 oktober 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:26, lördag 23 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?