Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp i skogen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 11:29, tis 22 oktober 2019

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Skräp i skogen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:52, tis 19 november 2019

  • Enligt kartan ligger detta i Perstorps kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:21, torsdag 9 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?