Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulampa

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Helena Hallberg, 17:32, måndag 14 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Det har varit en gatulampa, som har blinkat och varit av o på under en längre tid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:57, tisdag 15 oktober 2019

  • Nu ska det fungera, åtgärdat 191022

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 08:20, onsdag 23 oktober 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:20, onsdag 23 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?