Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Inger Engström, 21:43, sön 13 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Lampan trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:16, mån 14 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:46, tis 12 november 2019

  • Detta är nu åtgärdat.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:01, mån 9 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?