Tillbaka till samtliga rapporter

Igensatt avrinning

Anonym rapport i kategori Övrigt, 12:09, fredag 11 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Det står mycket vatten när det regnar vid vägbulan utanför restaurang Rutger för att röret är igensatt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?