Tillbaka till samtliga rapporter

Farlig gångväg!

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 12:33, torsdag 10 oktober 2019

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Borde framgå med all önskvärt tydlighet att gångvägen har djupa skåror som bör fixas omgående innan någon bryter ett ben!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Gångstigen lagad. Med vänlig hälsning Kils kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil (Annelie Larsson) 08:26, tisdag 15 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?