Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning Sandlyckevägen

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:16, tisdag 8 oktober 2019

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Hej. Gatubelysningen på sandlyckevägen är helt orimlig. Det är kolmörkt på kvällen natten och morgonen. Det har lyst nån enstaka morgon men det är för det mesta kolsvart. Skulle verkligen uppskatta att detta fixas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Jag har felanmält problemet och hoppas det ska vara löst snabbt. Med vänlig hälsning Kils kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:59, onsdag 9 oktober 2019

  • Fel kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:21, fredag 11 oktober 2019

  • Vad 17 betyder FEL KOMMUN och att problemet är löst?

    Postat av Lynn Hofmann 09:28, fredag 11 oktober 2019

  • Jag har faktiskt ingen aning, jag har pratat med den som har hand om systemet och hoppas det blir ordnat. problemet ligger i rätt kommun. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Kil (Annelie Larsson) 10:26, fredag 11 oktober 2019

  • Hej, du ska ljuset fungera, stämmer inte det får du återkomma. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:29, fredag 6 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?