Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningen på ett par av de nya belysningsstolparna är trasiga!

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Birgitta Hermansson, 21:13, måndag 7 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Lövängsvägen. Nödinge: Belysningen på ett par av de nya belysningsstolparna är trasiga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:13, tisdag 8 oktober 2019

  • Ale el hälsar: Det hade gått en säkring här. Vi har bytt den och felsökt men hittar ingen felorsak, allt fungerar nu och vi hoppas att felet inte återkommer. /kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:59, onsdag 9 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?