Tillbaka till samtliga rapporter

Elljusslinga sönder

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:24, mån 7 oktober 2019

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Slingan går inte att tända i Älvdalen och vid Storäng

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:08, mån 11 november 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.