Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen är rostig utanför Per Henriksgatan 25

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:47, söndag 6 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Stolpen till belysningen är så rostig så där är ett stort hål i den.... speciellt den utanför Per Henriksgatan 25 men alla behöver nog ses över

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer ordna detta fram över mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 09:56, tisdag 8 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?