Tillbaka till samtliga rapporter

Det finns ingen avfart från cykelbanan, vanlig hög trotoar kant. Inte bra för cykeln!

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Marianne Wulff, 19:35, fredag 4 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Avsaknad av av o på fart på cykelbanan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • V ser över detta för åtgärd

    Mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 09:51, tisdag 8 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:02, fredag 1 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?