Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning lyser ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:58, måndag 30 september 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Den höga belysningen riktad mot 45an lyser ej. Den bredvid skylt ”Ersättning för tåg”.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till Västtrafik samt Trafikverket.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:14, tisdag 1 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 05:57, måndag 4 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:30, måndag 2 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?