Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:48, söndag 29 september 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Gatubelysningen på Gullmarsgatan tänds inte på kvällarna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Nu är den igång igen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 22:44, söndag 29 september 2019

  • Hej och tack för er anmälan, Problemet åtgärdades tillfälligt under gårdagen och vi kommer fortsätta med sektionering/felsökning under dagen för att säkerställa funktionen.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 08:40, måndag 30 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?