Tillbaka till samtliga rapporter

Bajspåsetunna

Rapporterat av Android i kategorin Hundrastgårdar, anonymt 10:57, lördag 28 september 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Tunnan är tömd men hänger löst!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:47, måndag 30 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?