Tillbaka till samtliga rapporter

Läckande koppling i gatan

Rapporterat i kategori Vatten och avlopp av torbjörn lundgren, 16:00, torsdag 26 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Den här läckan har varit här i ett år ni har fått utmärkt ledningar för ett år sen men där händer inget.läckan är precis vid vår brevlåda så varje bil som passerar här stänker ner vår postlåda. hoppas på snar åtgärd

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?