Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig väg med stora gropar

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 15:27, tors 26 september 2019

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Vägen mellan Rosenlundsgatan och Myggstigen har varit dålig i många år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi är medvetna om att det finns gator som är dåliga. Det är en plan på att lägga kvartersgator kommande år, men asfalt är dyrt och alla går inte göra i den takt vi skulle vilja. Vi ser över ev potthål som lagas provisorisk. Forshaga kommun.

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 13:52, tors 31 oktober 2019

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:15, tisdag 16 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?