Tillbaka till samtliga rapporter

Väglinjer undermåliga/obefintlig

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 14:14, tis 17 september 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Väglinjer syns knappt i rondellen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet är överfört till Trafikverket som är ansvariga för vägen. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 15:03, tis 17 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.