Tillbaka till samtliga rapporter

Stora hål på gatan, återkommande problem

Anonym rapport i kategori Övrigt, 08:23, torsdag 12 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Hålen i gatan varit ett återkommande problem i flera år. Man har nyligen börjat fräsa asfalten men inte där hålen finns. Ser detta som ett allvarligt och oseriöst tagande av kommunen då man känner till problemen sedan innan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Proffsigt tagande av kommunen, problemet avlöst på nolltid Tack!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:59, torsdag 10 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?