Tillbaka till samtliga rapporter

Igensatt brunn, blir översvämning

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 16:54, onsdag 11 september 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Igensatt brunn utanför rektorsexpeditionen/kardanhuset/gympasalen, upp mot vindan huset Varit så i minst ett år

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:38, torsdag 12 september 2019

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:39, torsdag 12 september 2019

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:39, torsdag 12 september 2019

  • Detta är åtgärdat.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 07:29, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?