Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt staket

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 16:52, onsdag 11 september 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Trasigt staket på garnvindeskolans ”grön område” Utanför personalingången till bamba/parkeringen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:41, torsdag 12 september 2019

  • Staketet lagat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 07:27, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?