Tillbaka till samtliga rapporter

Skrot från ån

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Lars-Göran Nilsson, 12:30, tisdag 10 september 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Någon har gjort en god gärning genom att fiskar upp en kundvagn och fälg från ån. Ligger nu vid sidan om stigen ca 100 meter från rampen för insättning av båtar. Skrotet behöver tas bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, tack för att du hörde av dig! Vi kommer att ta hand om skrotet.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 11:32, onsdag 11 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?