Tillbaka till samtliga rapporter

Stolpe 4030. Belysning ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:53, sön 8 september 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Noterat 2019-09-06.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:49, mån 9 september 2019

  • Belysningen är åtgärdad. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:48, tors 19 september 2019

  • Fixades relativt snabbt! Noterade ej vilken datum.

    Postat anonymt 19:52, sön 6 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.