Tillbaka till samtliga rapporter

Dött träd som kan orsaka skada

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 22:19, lördag 7 september 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Dött träd som när som helst kan falla ner på motionsspåret och på elkabel.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale Fritid. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:48, måndag 9 september 2019

  • OK Alehof kontaktar snarast den person som brukar hjälpa dem med liknande ärenden och hoppas att han kan hjälpa till snabbt. Vi sätter ärendet som löst. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:59, tisdag 10 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?