Tillbaka till samtliga rapporter

Tänt var det här

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:26, fredag 6 september 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Gatubelysningen är fortfarande tänd

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:36, fredag 6 september 2019

  • Reparation och provbelysning av anläggningen pågår!

    Postat anonymt 08:37, fredag 6 september 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:37, fredag 6 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?