Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslocket är löst och vippar

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 11:36, sön 1 september 2019

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Brunnslocket är inte helt nere i gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, vi har jourpersonal på väg för att titta på problemet.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Postat anonymt 12:08, sön 1 september 2019

  • Brunnslocket är åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:36, sön 1 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.