Tillbaka till samtliga rapporter

Bänk är murken och trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 12:17, fre 23 augusti 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Bänk är murken och trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:04, fre 20 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.