Tillbaka till samtliga rapporter

Gummimattan söndervittrad

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 13:04, onsdag 21 augusti 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Hej! Underlaget på lekplatsen på Långgatan (vid boulebanan) är söndervittrad och där ligger en massa små lösa gummikorn. Dessutom så har inte ett av lekredskapen återställts ännu (tidigare anmälan). Mvh Folke

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?