Tillbaka till samtliga rapporter

Ännu en LED som ej fungerar

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Richard Mobtgomery, 22:32, måndag 12 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Det här är min andra rapport om helt nya LED-lampor som inte lyser. Samma gäller i hundrastgården. Är det dålig kvalitet? De är ju helt nya!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:34, tisdag 13 augusti 2019

  • Åtgärdat av Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:44, fredag 16 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?