Tillbaka till samtliga rapporter

Lupiner

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage av Emil Jacobson, 11:37, måndag 12 augusti 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Lupiner börjar få fäste här, bör rensas bort!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • I nuläget så har vi inga speciella åtgärdsprogram mot just Lupiner, ytorna sköts enligt ett uppgjort schema.

    Postat anonymt 08:12, måndag 19 augusti 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:13, måndag 19 augusti 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:13, måndag 19 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?