Tillbaka till samtliga rapporter

Cykelbana

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Christina Larson, 14:23, söndag 11 augusti 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Livsfarlig påfart till cykelbana då man kommer söderifrån ! Dålig markering cykelbana resp. gångbana ! Stor olycksrisk !

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:01, söndag 8 september 2019

  • Hej och ursäkta för den sena återkopplingen, vi har svårt att förstå vart din felanmälan avser när den är markerad högt upp på Gullmarsgatan. Återkoppla gärna med tydligare beskrivning så att vi kan åtgärda problemet.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 10:50, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?