Tillbaka till samtliga rapporter

Akut skruvspets

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 15:52, fredag 9 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Skruvar som sticker upp i fönster på Skogsboa. Naturlekplatsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:21, måndag 12 augusti 2019

  • Hej! Detta ska var åtgärdat.

    Med vänlig hälsning Anders alfredsson

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 13:38, tisdag 13 augusti 2019

  • Hej! detta ska vara åtgärdat.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 13:40, tisdag 13 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?