Tillbaka till samtliga rapporter

Vattensamling, igensatt brunn

Rapporterat i kategori Igensatt brunn av Thomas Krafft, 10:30, torsdag 8 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Regnar, iscensatt brunn

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet skickas vidare till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:16, torsdag 8 augusti 2019

  • Hej, detta är nu åtgärdat av Ale kommuns parkpersonal. Tack för att ni rapporterade in detta.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 13:25, torsdag 8 augusti 2019

  • Mycket bra fixat!

    Postat av Thomas Krafft 15:22, torsdag 5 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?