Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpe multiarena

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Kristian Jonasson Sand, 21:11, onsdag 7 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Trasig, lyser ej på kvällstid!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:14, torsdag 8 augusti 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:59, torsdag 5 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?